Skype Kod 1603 Hatası Çözümü

Online mesajlaşma ve görüntülü konuşma programı olan skype yüklemek istediğinizde Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 Yükleme sırasında...

Skype Kod 1603 Hatası Çözümü
Eklenme Tarihi: 14 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 5.615 views

Online mesajlaşma ve görüntülü konuşma programı olan skype yüklemek istediğinizde Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 Yükleme sırasında kritik bir hata oluştu şeklinde bir hata alıyorsanız kurulum işleminiz başarısız olmuştur ve program çalışmayacaktır. Bu hatayı gidermek için öncelikle kayıt defteri hatalarınızı düzeltmeniz gerekmektedir. Kayıt defteri hataları düzeltmek için CCleaner adlı programdan yararlanabilirsiniz.

Skype Kod 1603 Hatası

kayıt defteri hatalarınızı giderdikten sonra Denetim masası / Program ekle – kaldır’a girip skype ile ilgili ne kadar program varsa hepsini kaldırıyoruz. Kaldırma işlemlerinin başarıyla tamamlandığından emin olmak için bilgisayarım / Yerel disk C / Program files içerisindeki skype klasörü varsa onuda siliyoruz. Daha sonra Skype en son sürümü indirip baştan kurulum işlemini yapıyoruz ve Skype yüklemesi başarısız; kod 1603 Yükleme sırasında kritik bir hata oluştu  gibi bir hatayla karşılaşmadan sorunsuz bir şekilde kurulum işlemimizi tamamlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları