Samsung Galaxy Wonder I8150 Donma Problemine Çözüm

Samsung Galaxy Wonder I8150 telefonunuz çok fazla kasıyor ve donuyor mu ?, Samsung Galaxy Wonder I8150 donma problemine kesin çözüm mü...

Samsung Galaxy Wonder I8150 Donma Problemine Çözüm
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2016 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 520

Samsung Galaxy Wonder I8150 telefonunuz çok fazla kasıyor ve donuyor mu ?, Samsung Galaxy Wonder I8150 donma problemine kesin çözüm mü arıyorsunuz. Artık sizi bu dertten kurtarmanın zamanı geldi.

Android telefonlarda ki bu donma ve çok yavaş olma problemi özellikle telefonda acil bir işlem yaparken yada oyun oynarken çok fazla canınız sıkabilir hata bu donma , kasma problemleri yüzünden telefonlarını parçalayan bir çok arkadaşımızda vardır.Samsung Galaxy Wonder I8150 modelinde bu sorunun çözümü aslında çok basit, Samsung Galaxy Wonder I8150’deki başlatıcı program maalesef yeterli performansı gösterememekte. Android Launcher uygulamasını değiştirerek bu problemin üstesinden gelip telefonunuzu hızlandırabilirsiniz. Nasıl değiştirecem hangi programla değiştirecem diyenlere işte iki alternatif  android launcher başlatıcı uygulama ; nemus launcher ve holo launcher bu iki uygulamayı google play mağazasından edinebilirsiniz.

Launcher’ı değiştirdim biraz hızlandı ancak daha çok hızlansın istiyorsanız telefonunuzun ram belleğini çok fazla meşgul eden uygulamaları bulun ve onlardan kurtulun yada Android Ram Hızlandırıcı uygulamayı deneyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.