xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü, xinput1_3.dll hatası neden kaynaklanır ? , xinput1_3.dll dosya hatasını neden verir ? , xinput1_3.dll dosyası...

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 13.246

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü, xinput1_3.dll hatası neden kaynaklanır ? , xinput1_3.dll dosya hatasını neden verir ? , xinput1_3.dll dosyası eksik, xinput1_3.dll nasıl indiririm ?  Sizler için bütün soruları araştırdık ve xinput1_3.dll Hatasının Çözümünü bulduk.

xinput1_3.dll hatası herhangi bir oyuna girerken karşınıza gelen bir eksik yada hatalı .dll dosyasını söyleyen bir windows hatasıdır.

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü için yapılması gerekenler;

1.) öncelikle xinput1_3.dll dosyasının indirin (xinput1_3.dll dosyasını indirmek için tıklayınız. rar şifresi: www.fullturkceindir.com)

2.) indirmiş olduğunuz xinput1_3.dll dosyasını C:\Windows\System32 içerisine kopyalayın

3.) bu işlemden xinput1_3.dll hatasını artık almayacaksınız eğer hala bu hatayı almaya devam ediyorsanız kayıt defterinizi komple onarmak için Ccleaner indirip kayıt defteri hatalarınızı düzeltin.

  1. kardeşim Allah razı olsun o kdr siteye girdim bir türlü adam akıllı dll indiremedim allah binlerce kez razı olsun güzel kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle