xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü, xinput1_3.dll hatası neden kaynaklanır ? , xinput1_3.dll dosya hatasını neden verir ? , xinput1_3.dll dosyası...

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü
Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 13.699

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü, xinput1_3.dll hatası neden kaynaklanır ? , xinput1_3.dll dosya hatasını neden verir ? , xinput1_3.dll dosyası eksik, xinput1_3.dll nasıl indiririm ?  Sizler için bütün soruları araştırdık ve xinput1_3.dll Hatasının Çözümünü bulduk.

xinput1_3.dll hatası herhangi bir oyuna girerken karşınıza gelen bir eksik yada hatalı .dll dosyasını söyleyen bir windows hatasıdır.

xinput1_3.dll Hatası ve Çözümü için yapılması gerekenler;

1.) öncelikle xinput1_3.dll dosyasının indirin (xinput1_3.dll dosyasını indirmek için tıklayınız. rar şifresi: www.fullturkceindir.com)

2.) indirmiş olduğunuz xinput1_3.dll dosyasını C:\Windows\System32 içerisine kopyalayın

3.) bu işlemden xinput1_3.dll hatasını artık almayacaksınız eğer hala bu hatayı almaya devam ediyorsanız kayıt defterinizi komple onarmak için Ccleaner indirip kayıt defteri hatalarınızı düzeltin.

  1. kardeşim Allah razı olsun o kdr siteye girdim bir türlü adam akıllı dll indiremedim allah binlerce kez razı olsun güzel kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.