Antensiz TV

Bilgisayarlarımız ve internet, hayatımızda öyle bir yer almaya başladı ki, artık televizyon izlemeyi ve radyo dinlemeyi bile internet...

Antensiz TV
Eklenme Tarihi: 20 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 3.967

Bilgisayarlarımız ve internet, hayatımızda öyle bir yer almaya başladı ki, artık televizyon izlemeyi ve radyo dinlemeyi bile internet bağlantısı bulunan bilgisayarlarımızdan yapmaya başladık. Pek çok filmi, diziyi, tartışma programını, maç yayını ya da spor programını, canlı olarak internet bağlantılı cihazlarımızdan izleyebiliyoruz. Bu noktada edinmemiz gereken belli başlı programlar da ortaya çıkabiliyor. Ücretsiz TV izleme programları, bu aşamada ihtiyaçlarımızı karşılıyor.

Televizyon izleme programları içine en kaliteli, en iyi yayınları bizlere getiren belli başlı programlar bulunuyor. Bunların ilk sırasında ise, Antensiz TV programı var. Antensiz TV, 100 civarındaki televizyon kanalı ve radyo frekansını, aynı tabanda buluşturarak bizlere sunuyor. Bizler de, bu kanallar arasında yaptığımız seçimlere göre televizyon kanallarını izleyebiliyor ya da radyo frekanslarını dinleyebiliyoruz.

Antensiz TV’nin çok farklı hizmetleri de bulunuyor. Örneğin İstanbul, Ankara ve İzmir’deki Mobese kayıtları da bu program aracılığı ile takip edilebiliyor. Programın bir başka hizmeti de, canlı sohbet etme imkanını kullanıcılara sağlaması oluyor. Daha hızlı, daha işlevsel ve daha pratik bir hizmet sunan Antensiz TV, her açıdan kullanıcıların faydalanabileceği bir program olma yolunda oldukça önemli adımlar atıyor. Program, bundan sonraki güncellemelerini otomatik yapabildiği gibi, aynı zamanda dinamik yayın akışının programa entegresi ile çok daha iyi bir işlev de kazanmış oldu.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.