Kimlik Kartı Tasarım Programı Full İndir

Kimlik kartı tasarım programı sayesinde ihtiyacınız olduğu bütün kimlik kartlarını tasarlayabilir ve programın gelişmiş özellikleriyle fark...

Kimlik Kartı Tasarım Programı Full İndir
Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 16.300

Kimlik kartı tasarım programı sayesinde ihtiyacınız olduğu bütün kimlik kartlarını tasarlayabilir ve programın gelişmiş özellikleriyle fark yaratabilirsiniz. Grafikerlerin ve yazılım firmalarının sıkça sorun yaşadığı bu kimlik kart tasarımlarında artık bu program sayesinde hiç bir endişe etmenize gerek yok. Programın arayüzü de oldukça basit ve Türkçe dil desteğiyle kolayca tasarımlarınızı yapabilirsiniz aşağıda sizler için kimlik kartı tasarım programının resmini koyduk.

kimlik kartı tasarım programı indir 2

Kimlik kartı tasarlamaya yarayan bu programda kartların arka plan resmini değiştirebilir ve dilediğinizce firmanın yada kimlik kartını yaptığınız kurum yada kuruluşların logolarını yerleştirebilirsiniz. kimlik kartı tasarım programıyla ne tür kimlikler yapılıyor örnek verelim: dernek kartı, personel Kimlik kartı, üyelik kartı, ziyaretçi kartı, öğrenci kartı, sendika kartı, kütüphane kartı, üniversite kartı, parti kartı, özel güvenlik kartı, MEB personel kimlik kartı, firma şirket kartı, barkodlu öğrenci kimlik kartı, dershane kartı, okul kartı ve daha bir çok kategoride kimlik kartlarını tasarlayabilirsiniz. Tasarladığınız projelerinizi PEG, TIFF, PNG, WMF ve PDF uzantılarında kayıt edebilirsiniz ve ek düzenleme yapmak istediğiniz kimlik kartlarında grafik programlarıyla da etkili çizimler ilave edebilirsiniz.

Kimlik kartı tasarım programı indirmek için tıklayın.

rar şifresi: www.fullturkceindir.com

  1. program full degil crack varmı yoksa buna benzeyen full program lazım ama yardımcı olabilecekmisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir