Wilson Chronicles

Bir dönemin çok önemli oyunları arasında yer alan, özellikle de belli bir hayran kitlesine sahip olan Half Life serisi, şimdi de yepyeni bir yama...

Wilson Chronicles
Eklenme Tarihi: 6 Mart 2016 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.407 views

Bir dönemin çok önemli oyunları arasında yer alan, özellikle de belli bir hayran kitlesine sahip olan Half Life serisi, şimdi de yepyeni bir yama ile kabuk değiştiriyor. Serinin ilk oyunundaki tadı almak ve görsel anlamda bu görüntüyü sağlamak için Wilson Chronicles eklentisi oldukça etkili olacak…

Temel anlamda Half Life 1 oyunundaki pek çok sahneyi günümüz oyunlarına taşıyan bu yama, ücretsiz şekilde oyun severlere sunulmuş durumda. Half Life oyununu efsane haline getiren eski efekt ve sahnelerin öne çıkmasını sağlayan bu yama ismini de ana karakter Gordon Freeman yerine Black Masa çalışanı olarak görev yapan Wilson Chronices’tan alıyor. Oyundaki tema ise, Black Mesa’nın yaptığı bir takım çalışma testlerin gerçekleştiği sırada meydana korkunç bir kazanın gelmesi ve karakterin de bu dehlizden çıkmaya çalışması üzerine kurulmuş durumda.

Oyunda en temel farkları da yine bu tema yaratıyor. Silah tipleri, farklı bölümler ve çeşitli ses efektleri doğrudan temanın Half Life’a kazandırdığı detaylar arasında bulunuyor.n Oyunun tam manası ile çalışabilmesi için Windows 7 ve üzeri bir işletim sisteminin yüklü olması, 2 GB RAM gereksinimi, 6 GB depolama alanı, Directx 9.0 c gibi fonksiyonlar öne çıkıyor.

Şimdi siz de kafanızda yer etmiş olan ilk Half Life görüntüleri içinde yaşam mücadelesi verebilir ve harika zamanlar geçirebilirsiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları