Android Arama Kaydedici Uygulaması

Günümüz teknoloji çağında çoğu resmi görüşmelerimizi telefon üzerinden yapıyoruz. Belediyelerde, emniyet müdürlüklerinde, kamu kurum ve...

Android Arama Kaydedici Uygulaması
Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 736

Günümüz teknoloji çağında çoğu resmi görüşmelerimizi telefon üzerinden yapıyoruz. Belediyelerde, emniyet müdürlüklerinde, kamu kurum ve kuruluşlarında bile kurum tarafından çalışanlarına özel hat tahsis edilmekte. Özellikle iş planları ve stratejileri telefon üzerinden görüşüyoruz. Dolayısıyla ortada herhangi bir resmi yazı yada emir bulunmuyor bu sistem ne kadar çok hızlı işlesede zaman zaman bazı pürüzlere yol açabiliyor. Bunun önüne geçmek için talimatlar yada önemli telefon görüşmelerimizi kayıt altına almamız ileride doğacak olan sorunlarda bize oldukça yardımcı olacaktır.

arama kaydedici uygulaması indir

Erdal ŞİMŞEK adında bir Türk Android uygulama geliştiricisi tarafından yapılan call recorder uygulaması sayesinde telefon görüşmelerimizi kayıt edebiliyoruz. Özellikle son zamanlarda işyerleri sabit hat yerine cep telefonu tercih etmesiyle müşterilerle olan görüşmeleri kayıt edemiyordu ancak bu call recorder programıyla Android işletim sistemli cep telefonlarında da müşteri görüşmelerini kayıt edebilecekler. Aramaları amr, mp4, mp3, 3gp, wav  formatlarında kayıt edebilir ve program içerisinde dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Ayrıca program arayüzünde kayıtların tarihi, saati, kiminle görüşme yapıldığı ve ne kadar süre konuştuğunu da görebilir bu kayıtları sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

Sizde böyle bir uygulamaya sahip olmak istiyorsanız https://play.google.com/store/apps/details?id=com.erdal.callrecorder sayfasından android arama kaydedici programını indirebilirsiniz. Uygulamanın geleceği açısından lütfen google play store sayfasında uygulamaya puan verip yorum atınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.