Microsoft Photo Story

Sosyal medyanın etkin kullanılmaya başlanması ile beraber, eski fotoğraf alışkanlıklarımız yerlerini dijital fotoğraf albümlerine bıraktı....

Microsoft Photo Story
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 1.136 views

Sosyal medyanın etkin kullanılmaya başlanması ile beraber, eski fotoğraf alışkanlıklarımız yerlerini dijital fotoğraf albümlerine bıraktı. Artık tozlu fotoğraf albümleri dolaplarımızda saklanmıyor. Onun yerine bilgisayarda oluşturduğumuz klasörlerde, cep telefonumuzdaki fotoğraf albümlerinde, tabletlerimizdeki dizinlerde ya da sosyal medya hesaplarımızdaki sayfalarda fotoğraflarımız tutuluyor. Bu fotoğrafların zaman zaman renkleri ile, biçimleri ile ya da perspektifleri ile oynayarak da eğlenebiliyoruz. Hatta fotoğraflarımızdan çeşitli videolar, slayt gösterileri ve benzeri pek çok uygulama da yapabiliyoruz.

microsoft-photo-story-22

Çeşitli fotoğraflar üzerinde pek çok düzenleme yapabilen, kullanıcıya sunduğu kolay kullanılabilir ara yüz ile pratik bir hizmet sağlayan, fotoğraflardan slayt gösterisi oluşturarak en mutlu anları daha da hoş bir biçimde ortaya çıkaran bir program arıyorsanız, Microsoft Photo Story tam size göre! Bu program ile yukarıda sayılan tüm nitelikler ve çok daha fazlası gerçekleştirilebiliyor. Albümlere verilen tarihler ışığında çeşitli slayt gösterileri oluşturulurken, fotoğraflar film şeridi gibi önünüzden akıp gidebiliyor. Bu durum da programın ilgi çeken noktalarından birini oluşturuyor.

Kuru kuru fotoğraf sıralamayan bu programda, fon müziği olarak da pek çok formattaki müzik dosyasını ekleyebiliyorsunuz. Bu durum da inanılmaz bir etki yaratıyor. Kullanıcılar söz konusu özellik dahilinde pek çok gösterime farklı tatlar katabiliyor, izleyen insanlar üzerinde güzel bir etki bırakılabiliyor. Microsoft Photo Story, dijital ortamda fotoğraf ve slaytlar ile yakından ilgilenenler için büyük bir ihtiyacı karşılıyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları