SnowFox Greeting Card Maker

Teknoloji bilindiği gibi her alanda kendine oldukça iyi bir yer buldu. Öyle ki, artık en ufak işlerden en detaylı işlere kadar çok sayıda program...

SnowFox Greeting Card Maker
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 988 views

Teknoloji bilindiği gibi her alanda kendine oldukça iyi bir yer buldu. Öyle ki, artık en ufak işlerden en detaylı işlere kadar çok sayıda program rahatlıkla amaca uygun bir şekilde kullanılabiliyor. Şirketler, tüm işlemlerini özelleşmiş programlardan yapabilirken, yazılım geliştiriciler de hem eğitim dünyası adına, hem de sektörler adına eksik alanlarda sağlam programları üretebiliyorlar. İşte bu özelleşmiş ve önemli programlardan bir tanesi de, gerek ciddi işler için, gerek ise daha keyfe keder uygulamalar için ihtiyaç duyulan SnowFox Greeting Card Maker, yani E-kart oluşturma programı oluyor.

E-kart oluşturma programı ile birlikte, her anlamda elektronik kartlar oluşturma şansına sahip oluyorsunuz. Kullanışlı bir ara yüz ile birlikte, basit bir konsola sahip olan program, tasarım zevkinden uygun temalara kadar her açıdan kullanıcı dostu olarak öne çıkıyor. Daha çok tebrik ya da kutlama kartlarını oluşturabilmek için geliştirilen bu program ile birlikte, tüm özel günler adına çeşitli elektronik kartlar oluşturabiliyorsunuz.

E-kart oluşturma programının asıl özelliği, özellikle büyük şirketlerin tüm müşterilerine elektronik postalar ile kutlama mesajları atmalarında devreye giriyor. Çünkü bu şekilde, oldukça basit bir ekleme ile tüm alıcılara tebrik ve kutlama kartları oluşmuş oluyor. Kişisel kullanımlarda da bu program ile oldukça güzel ve ilgi çekici tebrik kartları oluşturabilmek mümkün oluyor.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları