Youtube SRT Downloader

İnternet üzerinden film izlemek oldukça popüler bir aktivite haline geldi. Bu noktada pek çok film sitesi ve dizi portalı kendine yer buldu....

Youtube SRT Downloader
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 3.174 views

İnternet üzerinden film izlemek oldukça popüler bir aktivite haline geldi. Bu noktada pek çok film sitesi ve dizi portalı kendine yer buldu. Özellikle filmlerin altyazı kısımları için çok sayıda insan o ya da bu şekilde çeşitli alt yazı bulma ya da çeviri yapma zahmetine katlanıyor. Ancak sırf alt yazı dosyası indirmek için özelleşmiş bir takım programlar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de Youtube SRT Downloader olarak karşımıza çıkıyor. Bu program, YouTube altyazı indirme programlarının içindeki en başarılı yazılımlardan bir tanesi olarak kendini gösteriyor.

youtube-altyazi-indir

Alt yazı dosyasını indirirken Türkçe karakterleri bozmayan bu program, aynı zamanda oldukça kolay bir şekilde kullanılıyor. Ara yüzünün sade olması, YouTube’ta çalışıyor olması, ücretsiz olması gibi sebeplerden dolayı tercih edilen bu program, videodan çeviri yapanların zorlanmalarının da önüne geçmiş oluyor. Çoğu film sitesi sahibi, hayatını bu sektöre adamış kişiler ve internet ajansları, söz konusu SRT alt yazı indirme programını sıklıkla kullanıyorlar.

Her açıdan uygun ve kullanışlı bir program olan Youtube SRT Downloader Youtube altyazı indirme programı, artık istediğiniz filmlerin alt yazılarını bulma konusunda sizlere fazlaca yardımcı olacak. Aynı zamanda uyum sorunu olmayan, dillerin kendi karakterlerini sıkıntıya sokmadan aktaran bu programı kesinlikle denemeli ve alt yazı çalışmalarınızı oldukça pratik bir hale getirmelisiniz.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları