Pacman Oyunu Google Haritalar İle Buluştu

Pacman oyununu bilmeyen yoktur herhalde. Küçüklüğümüz atari salonlarının ve atari oyunlarının vazgeçilmezi ve oyunların efendisi olan pacman...

Pacman Oyunu Google Haritalar İle Buluştu
Eklenme Tarihi: 4 Nisan 2015 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.265 views

Pacman oyununu bilmeyen yoktur herhalde. Küçüklüğümüz atari salonlarının ve atari oyunlarının vazgeçilmezi ve oyunların efendisi olan pacman oyunu artık google maps’la buluşuyor.

Google her geçen gün servislerine yaptığı ufak dokunuşlarla kullanıcılara ufak sürprizler yaptığı herkes tarafından biliniyor. Ancak bu seferki sürprizi oldukça şaşırtıcı oldu. Artık google maps’da yani haritalarda bulunan herhangi bir konumda pacman oyununu oynayabileceksiniz. Evet yanlış duymadınız istediğiniz sokakta , cadde’de hatta kendi mahallenizde pacman oyununu oynayabileceksiniz.
Google Haritalarda Pacman Nasıl Oynanır?
Google Haritalarda Pacman Nasıl Oynanır?
Google Haritalar servisinde pacman oynamak için google.com/maps adresine giriş yapıyorsunuz. Daha sonra istediğiniz bir konumu sol taraftaki kutucukta arama yaparak bulun ve adresi bulduktan sonra sol alt tarafta bulunan pacman resmine tıklayıp , oyunun başlamasını bekleyin internet hızınıza bağlı olarak ortalama 3-5 saniye içerisinde oyun başlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları