AirPhotoServer

İlk bakışta bir fotoğraf programı gibi görünen AirPhotoServer programı, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz fotoğraf düzenlemelerinize, albüm...

AirPhotoServer
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 532

İlk bakışta bir fotoğraf programı gibi görünen AirPhotoServer programı, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz fotoğraf düzenlemelerinize, albüm yayınlarınıza ve daha pek çok ilgili alana yardımcı oluyor. Bilgisayarda ya da tablet cihazlarda bulunan fotoğraflara oldukça kolay bir erişim sağlanıyor.

aps256

İOS işletim sistemi bulunan cihazlarda ve bilgisayarlarda aktif olan bu yazılım ile fotoğraflarınıza erişebilmenin yanı sıra, bu fotoğraflar üzeirnde çeşitli değişiklikler yapabilmeniz de mümkün hale geliyor. Kolay ve pratik bir kullanımı bulunan söz konusu program, kullanıcılara rahat bir ortam sağlayarak tüm fotoğrafların üzerinde istenilen işlemlerin yapılabilmesini de mümkün kılıyor. Adeta bir web resim sunucusu gibi yayın yapan AirPhotoServer, çok amaçlı kullanımlarından dolayı pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

Yalnızca fotoğraf paylaşımları değil, çeşitli müzik dosyaları da bu program aracılığı ile paylaşılabilir bir hale geliyor. Programın kişisel güvenliği ise belirlemiş olduğunuz kullanıcı şifresi ile sağlanıyor. Yani herhangi bir kişi, sizin hesabınıza şifrenizi bilmeden giriş yapamıyor. Böylece dosyalarınızın koruması da sağlanmış oluyor. Ara yüz anlamında oldukça gelişmiş olan, kullanıcılara büyük rahatlıklar sağlayan bu program, pek çok açıdan tercih sebebi haline geliyor.

Son dönemlerde fotoğraf ve müzik dosyaları ile ilgili ne denli paylaşımların olduğu düşünüldüğünde, AirPhotoServer bu alanda büyük bir boşluğu doldurmuş oluyor. Fotoğrafları ile haşır neşir olan ve sürekli bu fotoğraflara müdahale etmek isteyen Apple kullanıcıları, AirPhotoServer’ı bırakmak istemeyecektir.

Programı indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.