VSO Video Converter Full İndir

VSO Video Converter videolarınız formatlarını değiştirmek için kullanabileceğiniz bir video dönüştürme programıdır. Vso video converter...

VSO Video Converter Full İndir
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.128 views

VSO Video Converter videolarınız formatlarını değiştirmek için kullanabileceğiniz bir video dönüştürme programıdır. Vso video converter sayesinde mp4’den flv’ye wmv’den avi’ye kadar bir çok video formatını desteklemektedir. Bir videonuz var .avi formatında bunu cep telefonunuza atmak istiyor ve cep telefonunda izlemek istiyorsunuz ama telefonunuz .avi formatını desteklemiyor mu ? işte tamda bu noktada Vso Video converter full türkçe yardımınıza yetişiyor telefonunuz desteklediği bir formata videoyu dönüştürerek rahatlıkla cep telefonunuzda izleyebilirsiniz.

vso video converter full indir

Vso video converter’ı sadece video formatları değiştirme ve dönüştürme programı olarak düşünmeyin aynı zamanda vso video converter sayesinde filmlerden beğendiğiniz replikleri kesebilir ve video formatlarını ayarlayıp sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Daha bitmedi bu program altyazı ekleme işleminide yapmaktadır. Örneğin yabancı bir film var altyazı dosyasıda var ancak televizyonunuz .srt uzantılı altyazıları desteklemiyor mu ? işte bu noktada VSO yardımınıza yetişiyor ve .srt uzantılı altyazıyı filme gömüyor ve tek parça halinde size teslim ediyor bu sayede televizyonunuzda altyazılı filmlerde izleyebilirsiniz tabiki bu özelliği farkı işler için kullanmakta mümkün.

 

Vso Video converter Full Türkçe indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları