Google Assistant

Google Assistant günlük yapılacak işler ya da günlük program konusunda size yardımcı olacak bir programdır. Yakında herkes tarafından...

Google Assistant
Eklenme Tarihi: 13 Kasım 2017 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 418 views

Google Assistant günlük yapılacak işler ya da günlük program konusunda size yardımcı olacak bir programdır. Yakında herkes tarafından rahatlıkla kullanılacak Google Assistant programını hali hazırda indirmeniz için yeterli yol sayısı ise oldukça azdır. Google Assistant programını beklemek istemeyenler ve bu programa bir an önce sahip olmak isteyenler ise farklı yolları deneyerek programı rahatlıkla indirmektedir. Yeni gelen haberlere göre Google Assistant yani Google’nin kişisel asistanı, Android 6.0 ve üzerindeki sürümler için kullanılabilecek bir programdır. Henüz program ve program indirme konusunda bazı bilgi eksikleri de bulunmaktadır. Google Assistant programını yüklemek için telefonunuzun bir takım özellikleri bünyesinde taşıyor olması gerekmektedir.

Telefonunuz 7120×1280 veya daha büyük bir ekrana sahipse ve telefonunuz 1.5 GB belleğe sahipse rahat bir şekilde Google Assistant uygulaması indirmeniz sağlanmaktadır. Yani Google Assistant programını bu özellikleri ve bu özelliklerden üstün telefon özelliklere sahip telefonlara indirdiğiniz anda rahatlıkla kullanmanız mümkündür. fakat akıllı telefonunuz üzerinden daha önce hiçbir şekilde bir uygulama kullanmamış olanlar ya da telefonuna uygulama indirmemiş olanlar Google Assistant için yapılacak güncellemeyi beklemelidir. Bu sayede programdan daha rahat bir şekilde verim alınacaktır. Uygulamayı indirmek için yapılacak çalışmalar ise oldukça basittir. Bu konuda atılacak ilk adım bilgisayara indirilen programı telefon bilgisayara bağlanarak buradan telefonun herhangi bir yerine kopyalamak ve daha sonra bir dosya yöneticisi ile uygulamayı açmaktır.

Klasik hale gelen program yükleme ekranı ve verilen izinler sonrasında Google Assistant güncellenecek ve kullanılabilir hale gelecektir. Bu işlem ardından Google Assistant yardımıyla yapılacak iş düzenlemeleri daha kolay bir hal alırken hayatınız ise daha düzenli bir hale gelecektir ve yaşam sizin için daha kolay olacaktır.

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları