Whatsapp Kopyalama Programı Gerçek mi ?

Son zamanlarda dilden dile dolaşan whatsapp kopyalama programı ve uygulaması bir çok kişinin aklına aynı soruyu getiriyor. whatsapp kopyalama...

Whatsapp Kopyalama Programı Gerçek mi ?
Eklenme Tarihi: 22 Temmuz 2018 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 967 views

Son zamanlarda dilden dile dolaşan whatsapp kopyalama programı ve uygulaması bir çok kişinin aklına aynı soruyu getiriyor. whatsapp kopyalama programı var mı ? gerçek mi? gerçekten işe yarıyor mu ? Bütün sorularınız cevabınızı bu haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle whatsapp kopyalama programı diye bir şey yok ancak eski numarınızla yeni telefonunuzdan eski numaranınız üzerinden aktivasyon yapıp kullanmanız mümkün. Ancak kopyalama programı ve uygulamaları şuanda reklam, spam ve dolandırıcılıktan başka bir şey değildir. Özellikle wphilesi .win adresi ve benzeri siteler profesyonel bir dolandırıcılık sitesidir ve son derece dikkat edilmelidir.

wphilesi win adresini gelin birlikte inceleyelim.

siteye girdiğinizde size kopyalamak istediğiniz telefon numarasını girmenizi istiyor. Aşağıdaki resimdeki gibi ;

whatsapp-hilesi-2018

Ardından size içeriğini kopyalama istediğiniz kişinin fotoğraf ve mesajları şeklinde 2 çeşit seçenek sunuyor ve bunları seçmeye zorluyor işte tamda olay bur da patlıyor diyebiliriz. Bu seçeneklerden birisini seçtiğinizde sizi aşağıdaki resimdeki bir ekran karşılıyor.

whatsapp-kopyalama-sitesi

Sizi bu seçeneklerden bir tanesini seçmeye zorluyor güya bunu seçtikten sonra size fotoğrafları yada mesajları gösterecek 🙂 telefona gelen sms’i girdiğiniz online olarak mobil ödeme yapıyorsunuz ve bunu bizzat doğruluyorsunuz. Fatura kesiminde ise size yüklü bir fatura geleceği aşikar. Umarım bu haberimizde tereddüte düşen bir çok kullanıcıyı bu dolandırıcılardan kurtarmış oluruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları