SHADOWGUN: DeadZone

Kuşkusuz ki hepimiz, bilgisayarda çeşitli oyunlar oynamaya bayılıyoruz. Ne var bu oyunların içinde? Spor temalı oyunlar var, kağıt oyunları...

SHADOWGUN: DeadZone
Eklenme Tarihi: 14 Mart 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 832 views

Kuşkusuz ki hepimiz, bilgisayarda çeşitli oyunlar oynamaya bayılıyoruz. Ne var bu oyunların içinde? Spor temalı oyunlar var, kağıt oyunları var, diğer masa oyunları var, strateji oyunları var, savaş oyunları var ve çok daha fazla oyun çeşidi internet üzerinde bulunabiliyor. Bu oyunların içlerindeki en çok tercih edilen oyun çeşitlerinden biri de savaş oyunları oluyor. Daha çok genç kesimin ilgisini çeken, düşünme ve atiklik gerektiren savaş oyunları, son dönemlerde birbirlerine benzer olarak piyasaya çıkmış olsa da, SHADOWGUN: DeadZone oyunu bu alanda önemli bir fark yaratıyor.

screen800x500

Savaş oyunlarında aranan tüm özellikler SHADOWGUN: DeadZone oyununda var. Görsel açıdan nefis bir tasarım, harika ses efektleri, çok iyi kurgulanmış senaryo, oyun yerleşimleri, heyecan ve adrenalin amaçlı temalandırmalar ve çok daha fazlası, bu savaş oyununda bulunuyor. Ciddi anlamda sizleri mutlu edecek, bilgisayar başına geçince kesinlikle kalkmak istemeyeceğiniz bu savaş oyununda, çok daha başarılı görevleri tamamlamanız da mümkün oluyor. Yeter ki amacınızı bilin ve oyuna tam olarak hakim olun.

Oyunun oynanışı oldukça basit. Yön tuşları başta olmak üzere pek çok tuş ve fare yardımı ile oyunda ilerlemeniz mümkün iken, oyunun ekran anlamında verdiği hakimiyet gücü ve diğer farktörler, SHADOWGUN: DeadZone oyununu değerli kılıyor. Online şekilde de oynanabilen bu oyun ile aklınıza gelen çoğu görevi istediğiniz zaman gerçekleştirmeniz de mümkün oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları