Android Salavat Uygulaması

Dini konular teknolojinin gelişmesiyle artık bildiğiniz üzere sanal ortamlara taşınıyor.  SeksenFikir adındaki android uygulama geliştirme...

Android Salavat Uygulaması
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2015 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 835

Dini konular teknolojinin gelişmesiyle artık bildiğiniz üzere sanal ortamlara taşınıyor.  SeksenFikir adındaki android uygulama geliştirme topluluğu artık olayı bir çıta yükselterek salavat için özel bir android uygulaması geliştirdiler.

Android salavat uygulaması özel bir salavat için yazılmıştır ancak uygulamanın yapımcısından aldığımız bilgiye göre kullanıcılardan gelen istekler üzerine android uygulaması sürekli geliştirilecek ve yeni salavat ve dualar uygulamanın içerisinde her yeni bir güncelleme olarak kullanıcıların deneyimine sunulacak.

Android salavat uygulamasını biraz daha derinden inceleyecek olursak. Muhammed Hakkı Nazili‘ye ait “Sırlar Hazinesi” isimli kitapta yer alan salavat’a bu uygulama yer verilmiştir. Ayrıca salavatın Arapça yazılışı, Arapça okunuşu, Türkçe manası ve İngilizce manası uygulama içerisinde bulunmamaktadır. İlerleyen aşamalarda Almanca ve Fransızca olarak da uygulama kullanabilecek. Salavatı biraz daha inceleyecek olursak Cuma gecesi 1000 kere okunması gerekiyor ama bu konuda uzman olan Cübbeli hoca’nın dedikleri aşağıdaki video’da yer almaktadır. Videoyu izleyip salavat hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Android salavat uygulamasını android telefonunuza indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.