Spider Man 3 – Örümcek Adam 3

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesi bulunan Örümcek Adam serisi, hem filmleri, hem çizgi dizileri, hem de bilgisayar oyunları ile oldukça rağbet...

Spider Man 3 – Örümcek Adam 3
Eklenme Tarihi: 25 Şubat 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 2.822 views

Ülkemizde büyük bir hayran kitlesi bulunan Örümcek Adam serisi, hem filmleri, hem çizgi dizileri, hem de bilgisayar oyunları ile oldukça rağbet görüyor. Son olarak çıkan Spider Man 3 – Örümcek Adam 3 oyununda, grafik tasarımlar ve oyun içi detaylar fazlası ile geliştirilmiş durumda görünüyor. Bu oyun, Spider Man serisine yeni bir soluk getiriyor.

spidey3quadcb

Siyah kostümlü Örümcek Adam’ın görevleri yerine getirirken karşılaştığı Sandman, New Goblın ve Venom ise oyuna renk katıyor. Oyun içinde sık sık karşılaşacak olan düşmanlar ve düşmanların adamları, büyük bir çekişmenin ve mücadelenin yaşanması sırasında oldukça etkili aksiyon sahnelerini de bir araya getiriyor.

Oyunun ilk başında, tuşları öğrenmek adına gelen ufak bir bölüm karşınıza geliyor. Burada, kötü niyetli gruba karşı savaşan Örümcek Adam, ardından ise maceradan maceraya atılıyor. Oyunda giyilen Örümcek Adam kostümü ise Peter Parker’ın her ne kadar hoşuna gitse de, bu siyah kostüm ona an be an zarar veriyor.

Örümcek Adam’ı kontrol ederken yön tuşları işinize çok yarayacak. Bu sırada ağ atma özelliğinizi de aktif hale getirmeniz mümkün. Örümcek Adam 3 oyunu sizi maceradan maceraya sürüklerken, siz de oyunun verdiği adrenalin ile gerçek hayattan koparak sanal dünyada kendinize yer bulacaksınız.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları