War Thunder İndir

War Thunder online olarak oynanabilen bir uçak simülasyonudur. 2. Dünya savaşını konu alan war thunder yapımcıları oyuncuların daha keyifli bir...

War Thunder İndir
Eklenme Tarihi: 2 Kasım 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 3.013 views

War Thunder online olarak oynanabilen bir uçak simülasyonudur. 2. Dünya savaşını konu alan war thunder yapımcıları oyuncuların daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamaları için online multiplayer özelliğiyle Dünya üzerinde oyunu oynayan binlerce kişiyle karşılıklı savaşabilirsiniz. Üstelik oyunda kendi takım arkadaşlarınızda bulunmakla birlikte ayrıca sadece savaş uçaklarıyla değil karadan ve denizden de saldırı altında olacaksınız. Tamamıyla gerçekçi bir yapıya sahip olan online uçak savaşı oyunda kullanılan uçak modelleri 2.Dünya savaşında kullanılan uçak modelleriyle birebir aynı olmakla birlikte Avustralya, Almanya, Japonya, İtalya, İngiltere, ABD ve Sovyetler Birliği’ne ait olmak olmak üzere 9 farklı ana grupta 100’den fazla uçak modeli bulunmaktadır.

 

War thunder’da savaş uçaklarınızı diğer oyunculardan daha üstün bir hale getirmek için uçağınızı savunma ve saldırı güçlerini geliştirip rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Online olarak oyunu oynamak isteyenler war thunder resmi internet sitesine üye olmaları gerekmektedir.

War Thunder Ekran Görüntüleri ;

War Thunder 1 War Thunder 2 War Thunder 3 War Thunder 4

 

War thunder oyununu indirmek için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları