War Thunder İndir

War Thunder online olarak oynanabilen bir uçak simülasyonudur. 2. Dünya savaşını konu alan war thunder yapımcıları oyuncuların daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamaları için online multiplayer özelliğiyle Dünya üzerinde oyunu oynayan binlerce kişiyle karşılıklı savaşabilirsiniz. Üstelik oyunda kendi takım arkadaşlarınızda bulunmakla birlikte ayrıca sadece savaş uçaklarıyla değil karadan ve denizden de saldırı altında olacaksınız. Tamamıyla gerçekçi bir yapıya sahip olan online uçak savaşı oyunda kullanılan uçak modelleri 2.Dünya savaşında kullanılan uçak modelleriyle birebir aynı olmakla birlikte Avustralya, Almanya, Japonya, İtalya, İngiltere, ABD ve Sovyetler Birliği’ne ait olmak olmak üzere 9 farklı ana grupta 100’den fazla uçak modeli bulunmaktadır.   War thunder’da savaş uçaklarınızı diğer oyunculardan daha üstün bir hale getirmek için uçağınızı savunma ve saldırı güçlerini geliştirip rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Online olarak oyunu oynamak isteyenler war thunder resmi internet sitesine üye olmaları gerekmektedir. War Thunder Ekran Görüntüleri ;   War thunder oyununu indirmek için tıklayın.

War Thunder İndir

War Thunder online olarak oynanabilen bir uçak simülasyonudur. 2. Dünya savaşını konu alan war thunder yapımcıları oyuncuların daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamaları için online multiplayer özelliğiyle Dünya üzerinde oyunu oynayan binlerce kişiyle karşılıklı savaşabilirsiniz. Üstelik oyunda kendi takım arkadaşlarınızda bulunmakla birlikte ayrıca sadece savaş uçaklarıyla değil karadan ve denizden de saldırı altında olacaksınız. Tamamıyla gerçekçi bir yapıya sahip olan online uçak savaşı oyunda kullanılan uçak modelleri 2.Dünya savaşında kullanılan uçak modelleriyle birebir aynı olmakla birlikte Avustralya, Almanya, Japonya, İtalya, İngiltere, ABD ve Sovyetler Birliği’ne ait olmak olmak üzere 9 farklı ana grupta 100’den fazla uçak modeli bulunmaktadır.

 

War thunder’da savaş uçaklarınızı diğer oyunculardan daha üstün bir hale getirmek için uçağınızı savunma ve saldırı güçlerini geliştirip rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz. Online olarak oyunu oynamak isteyenler war thunder resmi internet sitesine üye olmaları gerekmektedir.

War Thunder Ekran Görüntüleri ;

War Thunder 1 War Thunder 2 War Thunder 3 War Thunder 4

 

War thunder oyununu indirmek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Pubg Mobil Bilgisayarda Ücretsiz Nasıl Oynanır

2017-2018 yılının en çok oynanan oyunlarından olan Playerunknown’s Battlegrounds bilgisayar sürümünden sonra pubg mobil sürümüyle artık telefon ve tabletlerden oynamak  artık mümkün. Pubg Mobil oyununu telefondan oynayamayan bir çok kullanıcı pubg’nin pc sürümü yerine pubg mobil uygulamasını bilgisayardan oynamak için bluestacks tarzı programlar aracılığıyla oyuna girmektedir. Ancak biz size bu programların dışında daha kullanışlı bir windows programından bahsedeceğiz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda pubg mobil oynamak Tencent Gaming Buddy sayesinde mümkün. Tencent Gaming Buddy sayesinde telefon ve tabletler de yaşamış olduğunuz grafik ve lag sorunları yaşamayacak ve daha keyifli bir oyun oynayacaksınız. Üstelik Tencent Gaming Buddy sayesinde pubg mobil’e gelen bütün güncellemeleri de indirebileceksiniz. Sizde hemen ücretsiz olarak Tencent Gaming Buddy programını indirin ve pubg mobil keyfini bilgisayarınızda yaşayın.

Halo: Spartan Assault

Halo serisi uzun bir süredir farklı varyasyonları ile oyun severlerin gündemini meşgul ediyor. Burada asıl önemli olan nokta ise, Halo serisinin genel olarak birbirine benzemiş olmasının eleştirileri konuşulurken, Halo: Spartan Assault versiyonu ile shooter tarzı bir oyuna evrilmiş olmasıyla çok fazla destekçinin ortaya çıkması oldu. Yani oyun, Halo serisine bambaşka bir heyecan katarak bir çatışma havasını yakaladı ve aksiyon oyunu sevenlere nefis bir shooter tarzı oyun kazandırdı. Oyundaki görsel efektler, silah çeşitleri, ses düzenleri ve diğer parametreler oldukça keyifli. Oyuncular oyuna artık daha sıkı bağlılar. Bundan sonra da Halo: Spartan Assault oyunu ile farklı atmosferin sürdürüleceği düşünülüyor.

LEGO Hero Factory Brain Attack

LEGO oyuncaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. İlk başlarda daha basit ve daha sabit karakterli oyuncaklar olarak oynadığımız bu malzemeler, zaman içinde farklı ve değişik kahramanlara da dönüştüler. En nihayetinde ise ortaya, bu kahramanların giriştiği maceraları konu alan LEGO Hero Factory Brain Attack gibi harika bir oyun çıktı. Oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabiliyor. Geçmişinde Legolar ile sürekli oynamış bir nesilseniz eğer, oyunun görselliği sizi daha çok vuruyor. Tüm o müthiş kahramanları aslında çocuğunuz gibi hissediyorsunuz. Bu nedenle de oyun sizi daha çok sarıyor. Şimdi siz de LEGO Hero Factory Brain Attack oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.  

2 Yorum

  • metin 28 Ocak 2016

    inmiyor napa bilirim kalan süre 4.2 gb yazıyor ole kalıyo azcık kala ucunda duruyor

  • cem Çetin 6 Temmuz 2018

    indriyorum umarım keyifli bir oyundur

Yorum Yaz

Rastgele