Android MuzikMag Uygulamasıyla Müzik Dinleyin

Müzik artık cep telefonumuzun olduğu her yerde ama bütün müzikleri telefonumuzda barındırmaya yeterli alan maalesef olmuyor.Kullanıcıların bu...

Android MuzikMag Uygulamasıyla Müzik Dinleyin
Eklenme Tarihi: 17 Ekim 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.013 views

Müzik artık cep telefonumuzun olduğu her yerde ama bütün müzikleri telefonumuzda barındırmaya yeterli alan maalesef olmuyor.Kullanıcıların bu sorununu göz önünde bulundurarak Türk uygulama geliştiricileri tarafından yapılan MüzikMag android apk uygulaması milyonlarca müzik seçeneğini kullanıcılara sunuyor.

android mp3 dinleme programı indir

Uygulamanın içerisinde bulunan müzikler uzak sunucuda olup telefonunuzda yer işgal etmez. Mp3 dinleme programının en büyük özelliklerinden bir taneside müzik türüne göre arama yapabiliyor hatta sanatçıya görede arama yapma imkanı sunmakta. Beğendiğiniz bir müzik olduğu ben bunu keşke indirebilsemde telefonuma zil sesi yapsam ? diyorsunuz. beğendiğiniz mp3’leri telefonunuza indirebilir aynı zamanda uygulamanın offline playerında oynatabilir ve indirdiğiniz dosyaları indirme yöneticisinden kontrol edebilirsiniz.

 

Android müzik dinleme ve indirme uygulaması olan müzikmag cep telefonunuzda yada akıllı cihazınızda fazla yer kaplamaz ve yazılım arayüzü oldukça basit ve kullanıcı dostudur. Telefonunuzda kesintisiz ve sınırsız bir müzik dinleme keyfi için https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piwebtasarim.muzikmag sayfasında uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları