SteelSeries, trafından sunulan Oyun tutkunları için tasarlanmış yeni Nimbus Plus

Nimbus Plus cihazı, SteelSeries Tarafından Tanıtıldı!     SteelSeries, Apple cihazlar üzerinde oyun oynamayı mümkün...

SteelSeries, trafından sunulan Oyun tutkunları için tasarlanmış yeni Nimbus Plus
Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2020 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 783

Nimbus Plus cihazı, SteelSeries Tarafından Tanıtıldı!

 

 

SteelSeries, Apple cihazlar üzerinde oyun oynamayı mümkün kılmak amacıyla tasarlamış olduğu yeni kontrol cihazı Nimbus Plus’ı resmi bir şekilde duyurdu. SteelSeries şirketi, tasarladığı oyun kontrolcüsünün 50 saat gibi farklı ve etkileyici bir pil ömrüne sahil olduğunu da ileri sürüyor.

Günümüzde adeta altın çağını yaşamakta olan oyun sektöründe mobil oyunculuk, her geçen gün giderek kendisini geliştiriyor. Mobil oyunculuk pastasında büyüme gerçekleştikçe buraya gerçekleştirilen yatırımlarda da artış görmek mümkün oluyor. Teknoloji şirketleri, mobil ürünlere uygun olarak harika tasarımlara sahip kontrolcüler tasarlayarak bu sektörün gelişmesini sağlıyorlar.

 

50 SAATLİK PİL ÖMRÜ İDDİASI

Bu şirketlerden biri olarak ön plana çıkan SteelSeries, Apple cihazlarında sıkıntı yaşamadan oyun oynanabilmesi amacıyla tasarlamış olduğu yeni kontrolcüsü Nimbus Plus’ı resmen açıkladı. Nimbus Plus, ilk versiyonlarına göre bazı yeni özellikleri de beraberinde getirerek, mobil oyuncuları mutlu ediyor. Yapılan güncellemeler arasında tıklanabilir analog tuşlar, 50 saatlik pil ömrü gibi özellikler yer alıyor.

 

ÖNEMLİ ÖZELLİK NIMBUS PLUS’TA ETKİN

Nimbus Plus, diğer versiyonlarında olduğu gibi Lightning bağlantı aparatı acılığıyla şarj olmakta ve ‘’iPhone, iPad ve iPod için üretilmiştir’’ sloganını kullanarak piyasaya geliyor. SteelSeries tarafından üretilen bu cihazın MFi sertifikasına sahip olmasından dolayı Apple markasının tuş eşleştirme optimizasyonu gibi önemli özelliklerinden faydalanmasına izin vermektedir. Bu harika özelliği oyuncuların gerçekten de dikkatini çok çekti.

 

 

OYUNCULAR RAHATA KAVUŞACAK

Nimbus Plus, kontrolcü için mobil cihaza yerleştirmek amacıyla tasarlanan aparatıyla beraber geliyor. Böyle olmasından dolayı da iPhone üzerinden mobil oyunlar çok büyük bir rahatlıkla oynanabilecek. SteelSeries sözcüsünün The Verge’ye gerçekleştirdiği açıklamada Nimbus Plus’ın oyuncular için büyük bir kolaylık olacağını ifade etti.

 

Bu yeni kontrolcü cihazı Nimbus Plus’ı, yine Steel Series tarafından üretilen Stratus Duo kontrolcüsünün iOS formatı olarak tanımlayabiliriz. Özellikle iPhone gibi iOS destekli ürünlerde oyun oynayan video oyuncuları için gerçekten de kaliteli bir tasarım ve cihaz olarak Nimbus Plus, farkını konuşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir