Temiz SMS Uygulaması İstenmeyen Mesajları Engelliyor!

2015 yılı Mayıs ayı itibariyle yürürlüğe giren spam SMS (kısa mesaj) yasası ile çoğu firma bu kötü huyundan vazgeçmek zorunda kaldı....

Temiz SMS Uygulaması İstenmeyen Mesajları Engelliyor!
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

2015 yılı Mayıs ayı itibariyle yürürlüğe giren spam SMS (kısa mesaj) yasası ile çoğu firma bu kötü huyundan vazgeçmek zorunda kaldı. Ancak yine de, kimi firmalar ya da kuruluşlar, kısa mesajlarını yurt dışı merkezli göndererek bu yasağı delmeye çalışıyorlar. Yani ister istemez, kullanıcılar söz konusu mesajlardan bir şekilde rahatsız olacaklar gibi duruyor. Bunun önüne geçmek için ise, Temiz SMS (Clean SMS) uygulaması oldukça işe yarıyor.

Söz konusu Temiz SMS uygulaması sayesinde, kısa mesajlardan duyduğunuz hoşnutsuzluk kökünden çözülüyor. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Temiz SMS, her ne kadar mesajın telefona ulaşmasını engelleyemiyor olsa da, gelen ve istenmeyen mesajları tespit ederek o mesajları farklı bir klasörde depoluyor. Bu sayede siz de, gelen spam mesajını görerek rahatsız olmuyor ve zaman kaybetmiyorsunuz.

Temiz SMS uygulaması, iki farklı filtre seçeneğine de sahip. İster otomatik, ister kelimeye özel filtreleme yapılabilen bu uygulamada, elle ayarlayarak da kelime filtresi etkinleştirilebiliyor. Otomatik mod kapsamındaki sistem ise, telefon rehberinizde olmayan numaralardan gelen mesajları spam olarak işaretliyor. Bu nedenle de söz konusu mod çok da verimli olarak çalışmıyor.

Temiz SMS, her yönü ile kullanışlı bir uygulama olduğunu kullanıcılara gösteriyor. Yukarıda da bahsedildiği gibi, etkin bir kullanım için elle ayarlama modu oldukça ideal…
adıyaman escort bayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir