Apple Watch Su Geçirmiyor Mu?

Apple ürünleri piyasaya çıktıkları andan itibaren kitleler tarafından her türlü özellik bakımından tartışılmaktadır. Çünkü bu...

Apple Watch Su Geçirmiyor Mu?
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 463

Apple ürünleri piyasaya çıktıkları andan itibaren kitleler tarafından her türlü özellik bakımından tartışılmaktadır. Çünkü bu ürünler teknoloji dünyasındaki değişimleri ve yenilikleri şekillendirmektedirler. Bu açıdan hem teknoloji şirketleri, hem de tekil kullanıcılar, ciddi anlamda ürünlerin mükemmellik derecelerini ölçmek için çeşitli testler yapmaktadırlar. Son olarak Apple Watch hakkındaki pek çok fikir ve iddia, bu ürünün de bir takım kuruluşlar tarafından denenmesine ortam hazırlamıştır.

Avustralya’dan bir teknoloji haber sitesi, son yaptığı çalışma bünyesinde, Apple Watch’ın su geçirip geçirmemesi ile ilgili bir deneme gerçekleştirdi. Sport modelin deneme için seçildiği bu test bütününde, öncelikli olarak kol saati kolda iken duşun altına girildi. Duşun tamamlanmasının ardından ise kolunda Apple Watch Sport olan kullanıcı, doğrudan kendini havuza bıraktı. Yani aslında, bu mizansenlerdeki ana amaç, kolda unutulan kol saatinin gerek duş altında, gerek ise havuz içinde çalışıp çalışmaması idi. Söz konusu durumlar yaşanırken, Apple Watch Sport’un kesinlikle çalışmaya devam ettiği ve herhangi bir bozulma ya da arızanın yaşanmadığı görüldü.

Apple CEO’su Tim Cook da daha önce yaptığı açıklamalarda, Apple’ın uluslararası su geçirmezlik raporlarına sahip saatler ürettiğini ve gerek yağmur altında, gerek ise bu tarz ortamlarda söz konusu saatlerin kesinlikle çalışacaklarını belirtmişti. Avustralya’da yapılan bu deneme ile Cook’un haklılık payı daha da artmış oldu.
malatya escort

facebook follower kaufen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.