Lokasyon Bazlı Bir Yerli Üretim Sosyal Ağ: Voly

Her zaman söyleriz, bu topraklardan da yaratıcı ve etkileyici fikirler artık çıkmalı… Voly, son olarak sosyal medya platformları arasında...

Lokasyon Bazlı Bir Yerli Üretim Sosyal Ağ: Voly
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 445

Her zaman söyleriz, bu topraklardan da yaratıcı ve etkileyici fikirler artık çıkmalı… Voly, son olarak sosyal medya platformları arasında yerini almaya çalışan bir yapım olarak kendini gösteriyor. Üstelik bu uygulama, yerli geliştiricilerimizin yetenekli ellerinden çıktığı için bizler adına çok daha kıymetli bir konumda bulunuyor. Uygulamanın amacı, sosyal platformların kullanılması ile edinilen sosyal çevrenin daha da artırılması ilkesi ile birlikte, kişilerin aynı ortamlarda bulunmalarından yola çıkarak tesadüfi şekilde tanışmaları ve kaynaşmaları durumunu kapsıyor.

Voly, bir kullanıcısını diğer kullanıcısı için temas ettirirken, bu anlamda lokasyon bilgilerini kullanıyor. Örneğin, bir Voly kullanıcısı, herhangi bir mekanda bulundu ise ve daha sonrasında da başka kişilerin bu mekana gelmeleri söz konusu olursa, bu kişilere diğer kişinin burada olduğu bilgisi gidiyor. Yani aslında, bulunulan ortamlardan bir ortaklık yaratma amacı uygulama bünyesinde sağlanmış oluyor. Bu şekilde de hem uygulamayı kullananların çok daha sosyal bir ortamda yer aldığı görülüyor, hem de bu tarz bir uygulamanın boşluğu doldurulmuş oluyor.

Son yıllarda artan sosyal medya platformlarından en ünlüsü olan Facebook, bu uygulamaya giriş için kullanılabiliyor. Öte yandan, Voly’nin insanlar ile doğrudan temas kurulmasını sağlayan bir yapısı da bulunuyor. Uygulama, kendi bünyesinde taşıdığı bu özellik ile birlikte, kişilerin tesadüfi olarak çok daha fazla insanla tanışmasını sağlıyor.
konya escort bayan

facebook likes kaufen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir