Boyner’in Hopi’si 14 Günde 1 Milyon Defa İndirildi!

Boyner, 2 hafta önce değişik bir akıllı cihaz uygulaması çıkardı. Reklam ve tanıtım amacı ile ortaya çıkartılan Hopi, içinde...

Boyner’in Hopi’si 14 Günde 1 Milyon Defa İndirildi!
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 539

Boyner, 2 hafta önce değişik bir akıllı cihaz uygulaması çıkardı. Reklam ve tanıtım amacı ile ortaya çıkartılan Hopi, içinde bulundurduğu paracık sistemi ile de kullanıcılarına kampanyalardan yararlandırma ve harcama için para biriktirme imkanı sunuyor. Hopi, bu sayede, her alış verişinde uygulama profilinin içinde kampanya parası biriktiren kullanıcılarına, söz konusu paraları diğer alış verişlerde kullanabilme fırsatını da veriyor. Reklam olarak çıkartılan ve etkisi ile oldukça fazla insana ulaşan Hopi, son 14 gün içinde 1 milyon defa indirilerek bir rekor ile kullanım hayatına başladı.

Hopi, uygulama bazlı çıktığı için, teknolojik anlamda sağlam bir kampanya profili ile karşımızda yer aldı. Boyner, herkesin cebinde en az 1 adet akıllı telefon olduğunu bildiği için, yeni bir kart ya da başka bir ürün ortaya koymadan, doğrudan bir akıllı cihaz uygulaması ile Hopi’yi oluşturmasıyla oldukça mantıklı bir hamle yaptı. Alış veriş yaparken pratik bir hamle ile Hopi’yi açarak paracıklarını kontrol eden ya da kullanan kullanıcılar da, uygulama ortaya çıktığından bu yana hallerinden memnun görülüyorlar.

Hem kampanya uygulaması, hem de markanın tanıtımı anlamında Hopi’nin başarıya ulaşması, 1 milyon indirme sayısından da belli oluyor. Önümüzdeki süreç içinde, söz konusu uygulamanın ne ölçüde piyasada yer alacağı da merak ediliyor. Yeni gelişmeler oldukça biz de buradan son durumu sizlerle paylaşacağız.
adıyaman escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.