Galaxy S6’nın Yeni Android Güncellemesinde Misafir Modu Özelliği Yer Alıyor!

Teknoloji dünyası, her an her dakika yepyeni gelişmeleri yakından takip eden haberler ile çalkalanıyor. Özellikle büyük teknoloji...

Galaxy S6’nın Yeni Android Güncellemesinde Misafir Modu Özelliği Yer Alıyor!
Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 581

Teknoloji dünyası, her an her dakika yepyeni gelişmeleri yakından takip eden haberler ile çalkalanıyor. Özellikle büyük teknoloji markalarının attıkları her adım, yaptıkları her atılım olay oluyor. Bu noktada Samsung gibi bir devin gerçekleştirdiği yenilikler de elbette ki milyonlarca kullanıcıyı etkiliyor. Mayıs 2015 başı itibari ile, Samsung’un da bambaşka bir inovatif hamle ile kendini gösterdiği görülüyor.

“Misafir Modu” özelliği üzerinde çalışan Samsung, söz konusu yenilikçi hamlesini Android 5.1 Lollipop güncellemesi ile faal hale getirmeyi planlıyor. Bu konuda ortak yürütülen çalışmalarda, doğrudan kullanıcı odaklı bir sürecin yaşandığı görülüyor. Çünkü misafir modu özelliği, tabandan gelen bir ihtiyaç olarak yorumlanıyor.

Söz gelimi, bir arkadaşınız sizden Samsung marka cihazınızı birkaç dakikalığına ya da birkaç saatliğine istedi. Siz de ayıp olmasın diye cihazı doğrudan arkadaşınıza verdiğiniz. Fakat gerek fotoğraflarda, gerek mesajlarda, gerek sosyal medya hesaplarında pek çok özeliniz bulunuyor ve siz de içten içe bu özelin görülmesini istemiyorsunuz. Bu tür durumlarda yaşanan rahatsızlıkların ortadan kalkması için de Samsung, misafir modu özelliğini geliştiriyor. Misafir modunda hangi özelliklerin faal olacağını siz belirliyorsunuz.

Android 5.1 Lollipop güncellemesinin Samsung S6 cihazında ne zaman aktif olacağı henüz net değil. Aynı zamanda bu özelliğin alt segment modellerde aktif olup olmayacağı da şüpheli…
izmir escort

buy project professional 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir