Hayat Eve Sığar Uygulama İndir

Hayat eve sığar uygulaması T.C Sağlk Bakanlığı tarafından bugün itibari ile hizmet vermeye başladı. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından...

Hayat Eve Sığar Uygulama İndir
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2020 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.111

Hayat eve sığar uygulaması T.C Sağlk Bakanlığı tarafından bugün itibari ile hizmet vermeye başladı. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımıza yeni koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek için çıkarmış oldukları uygulamayla, bulunduğunuz bölgede yaşanabilecek salgın hastalıklarla ilgili risklerin en aza indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilmiş mobil uygulama artık indirebilmektedir.

Sağlık bakanlığı tarafından geliştirilmiş mobil uygulama hem Android hem İos işletim sistemiyle hizmet vermeye başlamış olup telefon numaranız ile doğrulama yapmanız gerekmektedir. Sizlere sorulan sorulara cevaplayarak sizlere nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme yapmaktadır. Verilen bilgiler kesin sonuçlar olmamakta ve öneri doğrultusunda olacaktır.

Aynı zamanda harita üzerinde, eczane, marketler, hastane, metro durakları gibi temel ihtiyaçlara kolayca ulaşabilirsiniz. Enfekte olanlar, evinde izolasyon olan kişileri ve riskli bölgeleri haritadan görebilirisiniz.

Uygulamanın bir özelliğide ailelerinizinde uygulamayı indirmeyi sağlayıp onay vermeleri durumunda nerede olduklarını görebilir, bulundukları bölgede risk durumlarını görebilirsiniz.

Android için indir

İos için indir

hayatevesığar

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir