iPhone JellyLock Nasıl Kullanılır?

Teknoloji devi Apple, milyonlarca kişiye ulaştırdığı İphone ürünlerinde çeşitli temaların kullanılmasına izin verebiliyor. Bu temalar...

iPhone JellyLock Nasıl Kullanılır?
Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 487

Teknoloji devi Apple, milyonlarca kişiye ulaştırdığı İphone ürünlerinde çeşitli temaların kullanılmasına izin verebiliyor. Bu temalar içinde yer alan JellyLoc teması, ciddi anlamda büyük bir ilgi çekiyor. Peki, söz konusu tema nasıl ayarlanır, ne şekilde aktif edilir?

İlk olarak “Asma Kilit Simgesi” için açıklama yapılmalıdır. Asma kilit simgesi, Jellylock’un kontrol edilmesi işine yaramaktadır. Bu simgenin boyutu, cihazın açıldıktan sonra titreyip titrememesi ile değiştirilebilir.

Varsayılan simgeler dikkate alındığında, tuş kilidi etkinken dahi kameraya ulaşma fonksiyonu görülmektedir. “Appearance” menüsüne gidilerek, kamera simgesi ve kilit açma simgesi ile ilgili yer değişikliği yapılabilir.

Peki, iPhone JellyLock uygulama rozetleri nelerdir?

Her uygulamanın kısa yolu, JellyLock bünyesinde o uygulamalara atanan numaralar ile kendini gösterir. Bu numaralar rozetlere yazılır ve uygulama kısa yolu üzerinde yer alır. Eğer istenirse, ayarlar sekmesinden “labels” durumu pasif edilebilir.

İleri seviye kullanıcılar için JellyLock’un farklı ayar fonksiyonları da bulunmaktadır. Örneğin, kilit simgesi ile ilgili çeşitli değişiklikler yapılması, bir takım dosya erişim izinlerine tabi olabilir.

Yine kamera kısa yolu da normal kamera uygulaması görünümünden çıkartılarak kamera tabanlı farklı bir uygulamaya çevrilebilir.

Milyonlarca insanın kullandığı Iphone cihazlar, binlerce insanın fark ettiği JellyLock ile daha farklı bir hava kazanmaktadır. Görselliğe yönelinen bu uygulamalar zinciri ile daha keyifli ve daha etkin kullanım sağlanabilir.
denizli escort bayan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.