Minecraft indir

Minecraft; hayal et oluştur ve kendi dünyanı yarat. Bloklar yerleştirme ve maceralara çıkma ile ilgili bir oyundur. Minecraft programın ilk...

Minecraft indir
Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2020 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 1.394

Minecraft; hayal et oluştur ve kendi dünyanı yarat.

Bloklar yerleştirme ve maceralara çıkma ile ilgili bir oyundur.

Minecraft programın ilk sürümleri Markus “Notch” Persson tarafından geliştirilmiştir. Notch’un kurduğu Majang şirketi çatısı altında geliştirilmiştir.

Minecraft programı günümüze 17 Mayıs 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır. Geliştiricilerin içinde de bulunan Xbox Game Studios şirketi de bulunmaktadır.

Minecraft oyununu oynarken çok keyif alabileceğiniz, kendi hayal gücünüzü kullanarak evinizi ve aracınızı da oluşturabilirsiniz. Minecraft oyununda macera dolu ve yaratıcılıklarınla bloklar oluşturarak kendinize yepyeni  bir dünya oluşturarak yaşamaya çalışacağınız bir oyundur.

Kendi evinizi inşa etmek için büyük kütleleri parçalamanız gerekmektedir. Evinize eşya koymak içinde ağaç kesebilirsiniz.  Oyunun diğer kısmı ise gece karanlığında canavarların mağaralarından çıkmasıyla başlıyor. Yani hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz. Kendi dünyanızda dev örümceklerle, iskeletlerle ve korkutucu sürüngenlerle karşı karşıya kalırsınız. Ok’unuzu ve kılıcınızı buralarda kullanmanız gerekmektedir.

Karekteriniz acıkacağınızıda unutmamalısınız. İhtiyacınız olacak eşyalar basit ve kolay bulunmayacağı için kendi oluşturduğunuz dünyanızı keşfetmek zorundasınız.

Oyunda  farklı grafik ayarlarıda mevcut. Bu ayarlarıda kullanarak görseli biraz daha netleştire bilirsiniz.

Minecraft oyunu İos, Android, Xbox 360, Linux, Mac ve Windows gibi platformlarda oynama imkanını sunmaktadır.

NOT : Windows 10 aşağısı işletim sistemlerinde mutlaka Java yüklü olması gerekmektedir. Aksi takdirde program çalışmayacaktır!

Java indirmek için tıklayınız

Minecraft apk için tıklayınız

Minecraft Winwos 7 için tıklayınız

Minecraft Windows 10 için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir