Sony Xperia E4G Telefon İncelemesi

15 Nisan 2015 tarihinde ülkemiz genelinde satışına başlanan Sony'nin son ürünü Xperia E4G akıllı telefonu, 4G destekli bir cihaz olarak...

Sony Xperia E4G Telefon İncelemesi
Eklenme Tarihi: 25 Nisan 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı:

15 Nisan 2015 tarihinde ülkemiz genelinde satışına başlanan Sony’nin son ürünü Xperia E4G akıllı telefonu, 4G destekli bir cihaz olarak karşımızda yerini alıyor. Cihaz, Sony için 4G giriş seviyesi kapsamında üretildi.

Türkiye’de 639 TL satış fiyatı ile alıcı bulan söz konusu akıllı telefon, 4G desteği ile birlikte 64 bit işlemci desteği ve son model işlemcisi sayesinde oldukça ön plana çıkıyor.

Sony Xperia E4G akıllı telefonunda, MediaTek tarafından üretilen 1.5 GHz hızına sahip olan ve de 64 bit işlemci destekli ARM Cortex A53 tabanlı, 4 çekirdekli MT6732 işlemcisi kullanılıyor. Grafik birimi ise Mali-T760 MP2’den aktif güç sağlıyor.

Hafıza olarak 8 GB dahili depolama alanı bulunan cihazda, microSD kart desteği ile birlikte 1 GB RAM bulunuyor.

Cihazın ekran özelliklerine gelindiğinde ise, IPS tabanlı 4.7 inç qHD ekran karşımıza çıkıyor. 540 x 960 piksel ekran özelliği, ppi değeri olarak da 234 şeklinde kayıtlara geçiyor.

Her akıllı telefonun kamera özelliği merak edilir. 5 Megapiksel ana kamerası bulunan bu cihaz, otofokus ve LED flaş ile fotoğraf çekimlerinde destekleniyor. Bunun yanı sıra, ana kamerada Full HD video kayıt özelliği de var. Cihazın ön kamerası ise 2 Megapiksel ve 720p video çekim özelliği bulunuyor.

Cihazın arka kapağı çıksa da, bataryası kesinlikle çıkarılamıyor.
muş escort bayan

youtube abonnees kopen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir