Xiaomi Mi Band 3i Fiyatı ve Özellikleri

Uygun Fiyatıyla Göz Kamaştıran Xiaomi Mi Band 3i Tanıtıldı! Başarılı giyilebilir teknoloji ürünleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken...

Xiaomi Mi Band 3i Fiyatı ve Özellikleri
Eklenme Tarihi: 5 Mart 2020 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 622

Uygun Fiyatıyla Göz Kamaştıran Xiaomi Mi Band 3i Tanıtıldı!

Başarılı giyilebilir teknoloji ürünleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Xiaomi, yeni bir akıllı bileklik ile karşımıza çıkıyor. Xiaomi bu kez, tasarım açısından Mi Band 3 ve Mi Band 4 modellerinden çok farklı bir Mi Band 3i akıllı bileklik ile geliyor.

Uyku ve Spor Takibi Yapılabiliyor.

Xiaomi Mi Band 3i uyku takibi, hava durumu takibi, spor takibi, hareketsizlik takibi ve bildirimi, uygulama bildirimleri, telefonun yerini belirleme veya kilidini açma ve yumuşak titreşimli alarm gibi pek çok önemli özellik ile birlikte sunuluyor. Xiaomi Mi Band 3i akıllı bileklik alışılmışın aksine arka kısmında kalp atış sensörü içermiyor. Bunun dışında Mi Band 3i ve Mi Band 3 arasında belirgin bir fark bulunmuyor. Diğer yandan, 0.78 inçlik AMOLED ekran bulunan cihazda siyah-beyaz gösterge ve 128 x 80 piksel çözünürlük göze çarpıyor.

50 Metreye Kadar Su Geçirmezlik

Telefon Mi ekosisteminin bir parçası olduğu için, Bluetooth 4.2 üzerinden telefon ile eşleşebiliyor. Ayrıca, Mi Fit uygulaması bünyesinde toplanan tüm veriler, okunması kolay ve göze hoş gelecek bir şekilde sağlanıyor. Android ve iOS cihazlarla uyumlu olan Mi Band 3i, 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini barındırıyor. Batarya kapasitesi 110 mAh olan bu akıllı bilekliğin, yaklaşık 20 gün bekleme süresi ile göz dolduruyor.

Xiaomi Mi Band 3i Türkiye Fiyatı

Hindistan’da tanıtımı yapılan bu akıllı bilekliğin Türkiye fiyatı kullanıcılar için oldukça cazip olacak gibi görünüyor. Xiaomi Mi Band 3i akıllı bileklik Türkiye fiyatı ise vergiler dahil yaklaşık 150 TL olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.