Asus Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 Lollipop Güncelleme Tarihleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, akıllı cihazların işletim sistemlerindeki güncellemeler, belli tarihlerde yapılmaktadır. Daha doğrusu,...

Asus Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 Lollipop Güncelleme Tarihleri
Eklenme Tarihi: 1 Mayıs 2015 - Yazar: Baran AKÇOK - Görüntülenme Sayısı: 769

Daha önce de belirttiğimiz gibi, akıllı cihazların işletim sistemlerindeki güncellemeler, belli tarihlerde yapılmaktadır. Daha doğrusu, güncellemelerin ilk ortaya çıkış tarihleri oldukça önemlidir. Pek çok uygulama ve cihazın genel performansı da bu güncellemelerden fazlası ile etkilenmektedir. Bu anlamda, tıpkı Apple, Samsung ya da diğer önemli markalarda olduğu gibi, son dönemlerin parlayan yıldızı Asus akıllı cihazlarındaki işletim sistemi güncelleme tarihleri de ciddin anlamda beklenmektedir.

Asus’un fiyat ve performans anlamında pazarda en iyi cihazlar olarak tanıttığı Zenfone serisi, yakın zamanda bir Lollipop güncellemesi alacak. Asus yetkilileri ve sistem geliştiricileri, bununla alakalı olarak geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulundular. Buna göre, 2014 yılında kullanıcılarının beğenisine sunduğu Zenfone cihazlarına Android Lollipop güncellemelerini 2015 Mayıs ayı içinde getirmeyi planlayan şirket, PadFone S ürününe de Haziran ayında güncelleme sağlayacak.

2015 yılının Mayıs ayında, Android Lollipop güncellemesi ile tanışacak olan Zenfone cihazları, yaklaşık olarak 820 MB’lık bir boyut ile karşı karşıya kalacaklar. Bu güncelleme ile cihazın performans değerlerinin daha da yukarılara çekileceği ve zaten performans olarak sağlam olan Asus Zenfone ailesinin pazarda oldukça etkin bir yer tutacağı düşünülüyor. Tayvan merkezli şirket, tıpkı bilgisayarlarda ve lap top ürünlerde yakaladığı sürdürülebilir başarıda olduğu gibi, akıllı telefonlarda da ilerlemelerine devam ediyor.
istanbul escort bayan

buy visio professional 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.