Camtasia Studio 8 Full İndir

Camtasia Studio 8; bilgisayarınız üzerinden video kayıtı yapmaya yarayan oldukça kullanışlı bir programdır.Ekran kaydı yapmak isteyenler ilk...

Camtasia Studio 8 Full İndir
Eklenme Tarihi: 19 Ekim 2014 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı:

Camtasia Studio 8; bilgisayarınız üzerinden video kayıtı yapmaya yarayan oldukça kullanışlı bir programdır.Ekran kaydı yapmak isteyenler ilk tercihi ve en çok indirilen programlardan birisi olan camtasia studio en son sürümü olan 8 serisinde bir çok yeni özellik kullanıcıların beğenilerine sunuldu.

camtasia studio 8 full indir

Camtasia Studio 8’i özellikle counter strike, wolf team vb. oyun sevenlerin kullandığı bu ekran kaydı yapmayan yarayan program sayesinde oyunda çektiğiniz videoları sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilir yada eğitim videolarınızı çekip yayınlayabilirsiniz. Diğer masaüstü video çekimi yapan programlara göre oldukça başarılı olan camtasia studio 8 en yüksek çözünürlükle en düşük dosya boyutu imkanı sunmaktadır. Örneğin başka bir programda 1 dk’lık bir video çektiğiniz zaman 250-300 mb’ı bulurken camtasia studio’da bu boyut 40-50 mb civarı izlemektedir. (boyutlar ve dakikalar tamamıyla hayal ürünü olup ortalama değerler verilmiştir.) Ayrıca Camtasia Studio 8’de görüntü kaliteside tamamıyla kullanıcı denetimi altındadır. İster 240p isterseniz 1080p hd video kaydı yapabilirsiniz.Üstelik programın sadece görüntü desteği değil ses desteğide vardır bu sayede oyun videolarınızda yada sunum videolarınızda hem bilgisayardaki sesi hemde mikrofondaki ses kayıt etme imkanı vererek mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

 

Camtasia Studio 8 ile Gelen Yeni Özelliklerden Bazıları ;

Video Kayıt kalitesi alternatifleri çoğaltılmıştır.

Sosyal medyada paylaşım seçenekleri güncellenmiştir.

Yeni geçiş efektleri ve video efektleri eklenmiştir.

Görüntü kayıt işlemlerinde iyileştirmeye gidilmiş olup daha kaliteli bir yapıya sahip olmuştur.

 

Camtasi Studio 8 indirme işlemini başlatmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir