WhatsApp’a karanlık mod geldi!

WhatsApp'ın Android Beta sürümüne karanlık mod sonunda geldi. WhatsApp karanlık mod nasıl kurulur, nasıl ayarlanır gelin hep birlikte...

WhatsApp’a karanlık mod geldi!
Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2020 - Yazar: Admin - Görüntülenme Sayısı: 482

WhatsApp’ın Android Beta sürümüne karanlık mod sonunda geldi. WhatsApp karanlık mod nasıl kurulur, nasıl ayarlanır gelin hep birlikte bakalım.

Facebook kurucusu olan WhatsApp mesajlaşma uygulması Android için şuan sunulan test sürümü (beta) için karanlık modu kullanmak mümkün. Henüz İos işletim sistemine sunulmasa da Android kullanıcıları erişebilmektedir.

WhatsApp karanlik modun geliştirmiş olduğu sürüm ise 2.20.14

Android kullanıcıları uygulamayı indirmek için, Google Play Store’dan WhatsApp yazarak beta sürümünü indirebilir veya güncelleme yaparak karanlık modu kullanabilirsiniz. WhatsApp pöpüler bir uygulama olmasından dolayı hem de karanlık modun çıkması nedeniyle şu an beta kullanıcı sayısı dolu. Yani yeterli test kullanıcı sayısına sahip olduğu için beta sürümüne yeni bir indirme imkânı vermemekte.

Bu durumdan ve bu özellikten mahrum bırakmamak adına sizlere Apk dosyasını aşağıdan indirmeniz için bağlantı linkini sizlere sunulmuştur.

whatsapp karanlık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WhatsApp karanlık mod nasıl kullanılır?

*WhatsApp Beta uygulamasını indirin,

*WhatsApp uygulamasını açın,Uygulamayı açtıktan sonra sağ üst kösedeki üç noktaya dokunun,

*Ayarlar menüsü’ne dokunun,

*Görüntüleme başlığı altındaki Tema seçeneğine dokunun,

*Açılan pencerede Koyu temamızı seçebilirsiniz.

Eğer bu ayarları WhatsApp ayarlarında yok ise uygulamayı Google Play Strore’den güncellenmeniz gerekmektedir. Güncellemede sıkıntı yaşıyorsanız iseniz aşağıdaki link’ten Beta sürümünü indirip kurabilirsiniz.

WhatsApp karanlık mod beta sürümü, İphone-İos işletim sistemi kullanıcıları için henüz sunulmadı!

indirmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir