Google inbox davetiyesi nasıl gönderilir ?

Google inbox servisi Tüm dünyada hızlı bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere google inbox servisinin kullanmanız için...

Google inbox davetiyesi nasıl gönderilir ?
Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2014 - Yazar: admin - Görüntülenme Sayısı: 1.502 views

Google inbox servisi Tüm dünyada hızlı bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere google inbox servisinin kullanmanız için öncelikle google’dan davetiye istemediniz yada inbox servisine üye olan birisinin sizi sisteme davet etmesi gerekmektedir. Eğer google inbox davetiyeniz yoksa google inbox ücretsiz davetiye kodu başlıklı konumuzdan davetiye talebinde bulunabilirsiniz.

 

Google inbox servisine üye oldunuz ve arkadaşlarınızı yada çevrenizdekileri bu inbox servisine üye etmek için davetiye göndermek istiyorsunuz. Ama google inbox davetiyesi nasıl gönderilir ? bilmiyor musunuz  ? inbox davetiye göndermesini bilmeyenler için aşağıdaki resimli bir şekilde anlatım gerçekleştirdik.

 

Google inbox davetiyesi nasıl gönderilir ?

Öncelikle https://inbox.google.com/ adresinden inbox hesabımıza giriş yapıyoruz. Daha sonra ana ekran sağ alt köşedeki google inbox davetiye gönderme kırmızı daire içerisindeki + simgeli butonun üzerine geliyoruz.

Hemen ardından aşağıdaki sarımsı renkli butonun üzerine gelip inbox’a davet etmek için tıklıyoruz.

Google inbox davetiyesi nasıl gönderilir

 

Açılan davetiye gönderim ekranın karşı göndereceğimiz kişinin gmail adresini yazıp gönder butonuna basarak google inbox davetiyesi gönderme işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Son Teknoloji Haberleri

En Son Oyun Yamaları